Temat
:
Dariusz Wdowczyk byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
749
30.07.2016, 20:12
Jeszcze MP z Polonią naszym kosztem.
Może np. Amica daje mu więcej i dlatego mu się znudziło u nas? Tak rzucam..
Z drugiej strony brak Wolskiego i Mąki to sytuacja nie do pozazdroszczenia.
arti