El'kabat napisał(a):

Żenada. Brlek kolejny mecz jak dziecko we mgle. Mączynskiemu to poki co moze buty nosić.
Żadnego pomysłu na grę, Brożek potyka się o własne nogi.
Dokładając do tego tego nowego gogusia pedałka i Citke, dobrze to na przyszłośc nie wróży.
|
Nie oceniaj nowego właściciela teraz bo gowno o nim wiesz ...