Siemion napisał(a):

|
Wyjdź i nie wracaj, wróżka jakaś jesteś czy co? Trener niedawno zaczął grać tym systemem, a Ty już lamentujesz.
|
No własnie, dopiero zaczał a juz powinien skonczyc bo wiadomo było od poczatku, ze do takiego grania nie mamy odpowiednich pilkarzy a zeby o tym wiedziec nie trzeba byc zadna wrozka