Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 30.07.2016, 19:29
Siemion napisał(a):Wyświetl post
Wyjdź i nie wracaj, wróżka jakaś jesteś czy co? Trener niedawno zaczął grać tym systemem, a Ty już lamentujesz.
No własnie, dopiero zaczał a juz powinien skonczyc bo wiadomo było od poczatku, ze do takiego grania nie mamy odpowiednich pilkarzy a zeby o tym wiedziec nie trzeba byc zadna wrozka
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 30.07.2016 o godz. 19:32.
Odpowiedz cytując