Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 30.07.2016, 19:09
Spieszmy się oglądać ekstraklasę, tak szybko przemija...

W zeszłym sezonie mieliśmy 6-7 zawodników na poziomie ekstraklasy. Reszta I liga. Stykło.
Po wyprzedaży (dziki, Wolski, Mączyński przejściu Głowackiego na status półemeryta) zostanie dwóch-trzech.

Symbolem naszej gry ofensywnej jest przewracający się z głodu Brożek.

Czy mimo sprzedaży spółki wciąż obowiązuje zasada, że przegrane derby to wypad trenera ?
Odpowiedz cytując