|
Spieszmy się oglądać ekstraklasę, tak szybko przemija...
W zeszłym sezonie mieliśmy 6-7 zawodników na poziomie ekstraklasy. Reszta I liga. Stykło.
Po wyprzedaży (dziki, Wolski, Mączyński przejściu Głowackiego na status półemeryta) zostanie dwóch-trzech.
Symbolem naszej gry ofensywnej jest przewracający się z głodu Brożek.
Czy mimo sprzedaży spółki wciąż obowiązuje zasada, że przegrane derby to wypad trenera ?
|