Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 30.07.2016, 19:08
Tydzień wakacji w fajnym ośrodku na Pomorzu zaliczony - to jest ważne, a nie jakieś tam mecze.
Wrócmy do 4-4-2 mimo, że z dziurą w środku i tylko jednym skrzydłowym (Mały).
Obecne ustawienie jest takie jakieś... feralne.
Kuba, Marek wykażcie się.. Stilic i/albo Mierzej, skrzydłowy... podobno was stać
Ostatnio edytowane przez arti : 30.07.2016 o godz. 19:49.
Odpowiedz cytując