Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 30.07.2016, 19:06
Obecne ustawienie by Wdowczyk skończyłoby się na zwolnieniu po 5 meczach nawet w Football Managerze...

Kibic który wyłożył 250k€ na Brleka pewnie właśnie tapla się w swoich wymiocinach po tym co ten Uryga v2 pokazuje.

No i ciekawe czego tam szukał Załuska na 5. metrze przy bramce na 2:1...?
Ostatnio edytowane przez Kamson : 30.07.2016 o godz. 19:22.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując