Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 30.07.2016, 19:01
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Brawo Wdowczyk, mialo byc 3-5-2 i 6 punktow a jest 3-5-2 i 0 punktow. Mistrz psucia tego co dobrze funkcjonowało zaraz po przyjsciu. TRAGEDIA i pytanie kiedy ten chłop sie w koncu opamieta
Wyjdź i nie wracaj, wróżka jakaś jesteś czy co? Trener niedawno zaczął grać tym systemem, a Ty już lamentujesz.
Odpowiedz cytując