Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 30.07.2016, 18:58
Brawo Wdowczyk, mialo byc 3-5-2 i 6 punktow a jest 3-5-2 i 0 punktow. Mistrz psucia tego co dobrze funkcjonowało zaraz po przyjsciu. TRAGEDIA i pytanie kiedy ten chłop sie w koncu opamieta
Odpowiedz cytując