Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.07.2016, 18:56
^^ A to ja jeszcze przypomnę, że zmiana ustawienia miała na celu zmniejszenie liczby traconych goli... (Wdowczyk w jednym z wywiadów tak powiedział).
Odpowiedz cytując