Na razie kiepsko to wygląda w tym sezonie.
Jak tak dalej pójdzie to Azerbejdżan nas łyknie. Szkoci to raczej na pewno (Celtic raczej awansuje do LM).
Tabela na ten sezon za ostatnie 5 lat. Drużyny na zielono grają w fazie grupowej a brązowo-sraczkowate dołączają w IV rundzie eliminacyjnej LM.
