Skawa Wadowice napisał(a):

Pozwolę sobie wyrazić swoją opinię na ten temat.
Doszły mnie wieści, że za zakupem Wisły stoją Włosi. Być może to będą sponsorzy Meresińskiego. Może jest to farmazon być może prawda. Poczekajmy.
Ja osobiście uważam, że chodzi o Sołowowa. Chciał Koronę bo sam jest z Kielc. Pojawiła się Wisła.
|
Meresiński był wcześniej w kilku Spółkach, gdzie przewijają się Włosi, np. Bereci Holding Ltd..