Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 30.07.2016, 12:31
wwf napisał(a):Wyświetl post
Kiedy wy to wreszcie zrozumiecie.

TO NIE JEST ŻADEN SŁUP

Koleś miał do zapłaty za Wisłę około miliona złotych. Dał gwarancje bankowe że takie pieniądze ma i klub kupił.
A przecież prowadzi ten swój biznesik gmina coś tam .pl więc co to za problem gwarancje na milion załatwić.

Teraz sprzeda Mączyńskiego za milion euro, Węgra za milion. I już ma na dogranie rundy do końca.
Z wieżycielami się będzie układał na nowo. Usłyszą oni że oddaje 30 może 50% lub bankrutuje klub i niczego nie zobaczą. Twarde warunki gry.
On nawet nie zrobił audytu kupowanego przez siebie klubu. Leśniodorski był rok prezesem, wszystko posprawdzał, zobaczył jak to działa i uznał że da radę nawet bez ITI.

Teraz Citko dorzuci z 4 swoich zawodników z pensjami 150 000 euro rocznie, a wiadomo że menago bierze 10-20% pensji zawodnika i zacznie się drenaż finansowy. Dodatkowo jak się ktoś wypromuje to sprzedaż i klub z tego nie zobaczy nawet złotówki.
Citko ma tam jakiegoś Sobotę co grzeje ławkę w Belgii to akurat będzie jak znalazł. Medialny transfer nowego własciciela.

Układ jest prostu. Po co dogadywać się z trenerami, włąscicielami i dyrektorami sportowymi. Trzeba się męczyć z układami i kobinować z kim pić wódkę, komu posmarować żeby można było wcisnąć zawodnika.

KUPUJEMY CAŁY KLUB

majstersztyk

A wy tu jak dzieci we mgle, piszecie o Ptakach, Cupiałach, i polakach z listy 100 najbogatszych.
Cała teoria wali się na tym że gwarancję są na naście milionów. I tak Cupial byłby takim debilem aby opchnac klub za mln płn mając ofertę ml eur za Mąkę .