Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 30.07.2016, 11:17
Jak dalej jest prawdopodobna opcja, że Krzysiek odejdzie to na boisku go nie zobaczymy. Chyba, że sytuacja ewidentnie będzie zła to wejdzie. To samo z Ryśkiem.

I Lechia i Wisła jeszcze nie remisowała - także 1:1 albo 2:2.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując