Wyświetl pojedynczy post
Davey777
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 30.07.2016, 10:59
Trochę temat meczu zszedł na drugi plan. Ciekawe jaki skład wystawi Wdowczyk. Jak system 3-5-2 to środek Brlek-Mączyński-Popovic, a skrajnych Małecki- Bartosz. Tak byłoby lepiej, nie byłoby takiej dziury w środku pola
Odpowiedz cytując