Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 30.07.2016, 10:05
Greg napisał(a):Wyświetl post
Ergo
Piast zrobił co mógł czyli nic
Cracovia zawaliła
Legia na razie robi to co powinna
Na plus Zagłębie które w marnym stylu ale przeszło 2 rundę z szansami na przejście trzeciej
Zgodnie z poniższym zestawieniem:



Zagłębie jest na plus. Miało zdobyć do drugiej rundy 2 pkt i zdobyło na dodatek nie odpadło tylko ciagle jest grze.
Legia choć doszła tam gdzie dojśc powinna to jednak miała dwa razy wygrać a wygrała tylko raz i raz zremisowała
Piast miał dwa razy przegrać a raz zremisował
Cracovia miała dwa razy wygrać a dwa razy przegrała...

Wyniki pierwszych dwumeczy LM dają podstawy Legii do tego by liczyć na rozstawienie w IV ostatniej rundzie kwalifikacji do LM