Greg napisał(a):

Ergo
Piast zrobił co mógł czyli nic
Cracovia zawaliła
Legia na razie robi to co powinna
Na plus Zagłębie które w marnym stylu ale przeszło 2 rundę z szansami na przejście trzeciej
|
Zgodnie z poniższym zestawieniem:
Zagłębie jest na plus. Miało zdobyć do drugiej rundy 2 pkt i zdobyło na dodatek nie odpadło tylko ciagle jest grze.
Legia choć doszła tam gdzie dojśc powinna to jednak miała dwa razy wygrać a wygrała tylko raz i raz zremisowała
Piast miał dwa razy przegrać a raz zremisował
Cracovia miała dwa razy wygrać a dwa razy przegrała...
Wyniki pierwszych dwumeczy LM dają podstawy Legii do tego by liczyć na rozstawienie w IV ostatniej rundzie kwalifikacji do LM