Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 30.07.2016, 08:21
Marcinkrakwoj napisał(a):Wyświetl post
Zastanówmy się po co takiemu komuś klub? No chyba nie po to, żeby roz.......ić trochę kasy zamiast na lambo albo porsche?

Chciał kupić Koronę, teraz Kupił Wisłę - pytanie po co mu to? Chyba po to żeby być bardziej znanym.

Dać szansę, z doświadczenie widzę po tym forum że im więcej narzekających tym lepiej.
Miejmy nadzieję, że:

a. gość jest ogarnięty
b. nie traktuje tego jako zabawy
c. a tak właściwie jest słupem kogoś bardziej poważnego, kto bałby się żeby jego oficjalna inwestycja w klub nie zraziła jakiś klientów itp.

Miejmy nadzieję również, że ma świadomość co mogą zrobić kibice Wisły jeżeli będzie nazwijmy to... niepoważny.
Prof twierdził, że Craxe kupił w ramach budżetu reklamowego Comarchu. Zwłaszcza, że mniej więcej wtedy Comarch przejął CDN i miał "masowy" produkt, który potrzebował reklamy.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu