Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 30.07.2016, 08:18
Robiłem ostatnio rekonesans wokół ewentualnego kupna krakowskiej Wisły i widząc sytuację z bliska, zraziłem się do tego pomysłu. Klubem rządzą kibice, właściciel ma niewiele do powiedzenia. To jest dramat — mówi Józef Wojciechowski, właściciel JW Construction, niegdyś właściciel warszawskiej Polonii.

http://www.pb.pl/4605573,38921,pol-m...polskiej-pilce

Tyle w temacie szejków czy inwestorow z Chin. Mało kto chciał w ogóle ten cyrk kupić. Nie znam gościa, ale pamietam, że w 1997 jak wchodziła TF do klubu to część kibiców wieszczyła upadek klubu,robiła prptesty i skandowała o Kutafonice rózne rzeczy. Także...Wrzuććie na luz co niektórzy. Stary pomysł się wypalił,ostatnie dwa lata to ewidentny zjazd i ktoś znowym konceptem jest potrzebny. Przede wszytskim trzeba poprawić marketing,część dochodową(zapewne ściąć koszty) i dopiero myśleć o pucharach. Nikt nie przyjdzie i nie sypnie milionami euro ! Jak ktoś ma taką nadzieje to przepraszam, ale pomylił chyba rzeczywistość z FMem...