Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 30.07.2016, 01:44
Dla uspokojenia emocji, na wieczór:

Janex89: @DanielWaszczyk @Matt_VaranN7 @kaczmarczyk1906 @forumwisla_pl Nie spuszczą, poważni ludzie. Jutro będę wiedział więcej jakie mają plany itd.

TT od jednego z bardziej wiarygodnych osób na Twitterze. On min. juz 21.07 podał info, ze to oni przejmują Wisle.