|
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ
Offline
|
#133

29.07.2016, 20:51
|
crux.a napisał(a): 
|
Widzę jeden pewnik. Meresiński w wypowiedzi na Twitterze konsekwentnie używa liczby mnogiej ("dziękujemy", "czas na Nas"). Nie traktujmy go jak jedynego właściciela.
|
Citko .
|
|