Temat
:
Bogusław Cupiał były właściciel Wisły - archiwum, ocena wspomnienia
Wyświetl pojedynczy post
marpil
Member
Od: 08.2005
Offline
#
2169
29.07.2016, 20:28
W zasadzie to dzięki Panie Bogusławie za wychowanie Swojego dziecka o imieniu Wisła - ale Ona już osiągnęła pełnoletniość i poszła do kogo innego. Miejmy nadzieję, że Ojciec dobrze wybrał jej partnera.
www.hattrick.org
marpil
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marpil
Znajdź inne posty napisane przez marpil