For_FuN_ napisał(a):

|
Przecież Mioduski i Leśny kupili klub zbudowany przez ITI(mowa o sponsorach, kadrze, akademii, itd., a przede wszystkim masie wpompowanych pieniędzy i spłaceniu długów). Co tutaj mieli dokładać? Jedynie powiększać budżet(kupowali Legię z przychodami 90 mln zł/rocznie). Troszkę inna sytuacja i punkt wyjścia. Dlatego potrzebny był właściciel z głową na karku, a ktoś taki...
|
Tu też nie przychodzą właściele na ziemie posypaną wapniem.
Masz sponsora na koszulkach.
Masz dzierżawę treningówki.
Dług (to nie jasne) ale wydaje się, że nie ma już nad karkiem kilku dziesięciomilionowych zaległości.
Płace nie trawią takiej części budżetu jak w L czy Wiśle wcześniej.
Pole do popisu jest