Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11656
Stary 29.07.2016, 16:41
Wytłumaczy ktoś orientujący się w finansach, jak po tej dzisiejszej informacji najprawdopodobniej wygląda nasza sytuacja finansowa? Ale tak prosto, jak krowie na miedzy.
Tego mitycznego długu wiszącego nad Wisłą już nie ma, tak?
Tzn jak rozumiem zobowiązania związane z kontraktami piłkarzy i umowy takie jak wynajem stadionu etc obowiązują, a co z jakimiś starymi sprawami, jak coś znowu przegramy w jakimś sądzie czy w UEFIE itd., ?
Transakcja obejmuje tylko Wisła Kraków SA, czy coś więcej, jakies inne prawa etc?
Odpowiedz cytując