filoo napisał(a):

Już drugi raz widzę tutaj ten link i się zastanawiam ,co' tu jest ciekawe? Że radni mający pojęcie o piłce takie jak ja o szydełkowaniu podjęli taką a nie inną decyzję a przed mediami starają się jej bronić? "Paaanie, gdyby nie nasza wzrorowa postawa to ten klub by nie istniał! Dlaczego? Bo tak!"