yoda79 napisał(a):

|
Spore szanse rzeczywiście, pierwsza połowa i już 0-2. Polska piłka to dno, potrzebuje Wisly na szczycie.
|
Nie wiem co jest grane ale chyba po wygranej w poprzedniej rundzie i z Lechem na wyjeździe uwierzyli że Duńczycy położą się na murawie 2 połowa zupełnie inna po zmianie 1 zawodnika:(
Ale jak sie karnych nie strzela i nie wykorzystuje 100 to się przegrywa
Wielka szkoda liczyłem na zdobycz 0.25 do rankingu co dało by nam 1.5 A tak jesteśmy na 31 miejscu w zdobyczy punktowej w tym roku to o czymś świadczy?:(
Co do Wisły oczywistym jest aby grała w fazie grupowej przynajmniej LE ale bądźmy realistami