Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12454
Stary 29.07.2016, 10:59
Przekonamy się przed meczem z Ruchem. Wydaje mi się że to będzie działało podobnie jak na Podbeskidziu, jest ten sam system i tam przez założenie konta można kupić bilet.


Odpowiedz cytując