Wyświetl pojedynczy post
Jay jay
Member
 
Od: 05.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 28.07.2016, 20:13
No tyle ze w klubie nikt nie odwazy sie powiedziec publicznie ze Wisla gra o puchary w tym sezonie, nie mowiac o mistrzostwie (sic!).