Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 28.07.2016, 17:05
s1mone napisał(a):Wyświetl post
...
A kiedy w ostatnich latach my nie mieliśmy problemu z grą?

Mąka (z Małeckim i Brlekiem) do środka, bardzo dużo bramek padło po rozegraniu Mączyński + Jovic i zgraniu w pole karne tego ostatniego.
Odpowiedz cytując