Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 28.07.2016, 15:16
Chciałbym żeby Wisła grała taki marny styl jak Zagłębie.
Co do rankingu, Legia jest już pewna gry w fazie grupowej Ligi Europejskiej, Zagłębie ma na to spore szanse, wiele wyjaśni się dziś wieczorem.