Odrobina filozowania:
Być może Głowa nie jest w stanie zagrać całego sezonu, więc DW chce zgrywać stałych środkowych... a, że Rysiek na sprzedaż, to do Sadloka zostaje tylko Uryga... a że Uryga jest jaki jest, to do Urygi dorzuca Cywkę i musi grać 3 środkowych

W efekcie gramy 4 obrońcami z tyłu (w tym 2 bocznych) bo Cywka z Urygą liczą się jako jeden
A tak na poważnie, to z jednego z dwójki Uryga-Cywka trzeba zrezygnować na rzecz jakiegoś przyzwoitego ŚO.