|
Mając tak ofensywnych bocznych obrońców to przy 4-4-2 w środku pomocy wystarczą Popovic z Mączyńskim/Brlekiem. Mały szarpnie, Boguski coś tam poda do Jovia a i Popovic z Mąką są w stanie coś ze środka dograć.
W sumie to chyba wolę mieć rozłożony atak na kilka stref, niż być uzależnionym od jednego grajka (melikson/stilic/wolski).
Powód: dopisek.
Ostatnio edytowane przez swiety37 : 28.07.2016 o godz. 12:35.
|