|
3/4 forum jest w nastroju na spadek po jednym przegranym meczu gdzie bramki straciliśmy po rykoszecie, fatalnym błędzie bramkarza i karnym w końcówce. Ochłońcie, wcześniej nie przegraliśmy iluś tam meczy (14?). Taktyka jest dobra, ponieważ jest dopasowana do tego jakich mamy graczy. Jak macie lepsze pomysły to ponoć można kupić klub za 14mln, co jest ceną dość mocno promocyjną i wtedy dokładacie Semira i jazda.
|