Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 28.07.2016, 10:36
Przejsc na 4-4-2, zagrac najsilniejszym składem bez kombinowania z Uryga czy Cywka na obronie. Tylko tak bedziemy w stanie powalczyc o 3 punkty, inaczej moze nas czekac to samo co z Arka.
Odpowiedz cytując