ArturBarlinek napisał(a):

chyba właśnie coś się dzieje, bo jest już możliwość "załóż konto" na stronie z biletami
|
Przetestowałem tę opcję (zakładając konto z fejkowymi danymi) i niestety wygląda na to, że klub nie planuje umożliwić bezpośrednio zakupu biletu tym sposobem. Te konta służą chyba tylko po to, żeby móc zamówić on-line Kartę Kibica i później za jej pośrednictwem kupić bilet.