Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12452
Stary 28.07.2016, 09:22
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
chyba właśnie coś się dzieje, bo jest już możliwość "załóż konto" na stronie z biletami
Przetestowałem tę opcję (zakładając konto z fejkowymi danymi) i niestety wygląda na to, że klub nie planuje umożliwić bezpośrednio zakupu biletu tym sposobem. Te konta służą chyba tylko po to, żeby móc zamówić on-line Kartę Kibica i później za jej pośrednictwem kupić bilet.
Odpowiedz cytując