(A) Szczakowianka Jaworzno
(B) pierwsze z tych wydarzeń to "sprawa Rasicia", dotycząca zawodnika Branko Rasicia, który rzekomo został zakontraktowany przez Szczakowiankę po zamknięciu okienka transferowego (ta sprawa była opisywana w "Sprawie dla reportera"), drugie zaś to "afera barażowa", dotycząca meczów barażowych o utrzymanie w I lidze między Szczakowianką a Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, które to zostały sprzedane przez zawodników Świtu, w wyniku czego Szczakowiankę ukarano walkowerem i zdegradowano do drugiej ligi (a także odebrano karnie 10 punktów)
(C) Victoria Jaworzno, a zawodnikiem tym jest Michał Chrapek
