Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Zooey_Deschanel
Member
Od: 07.2015
Skąd: Los Angeles
Offline
#
9023
27.07.2016, 22:26
Ich ostatnie 4-5 lat to coroczne kroczenie w górę. Stabilny poziom nie wziął się znikąd. Szkoda, że Wisła ostatnie lta to tendencja w dół. I to znacznie.
Zooey_Deschanel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zooey_Deschanel
Znajdź inne posty napisane przez Zooey_Deschanel