Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
marpil
Member
Od: 08.2005
Offline
#
75140
27.07.2016, 21:39
Ja sobie dziś oglądałem mecz AS Trencin i z tego zespołu to spore wrażenie zrobił na mnie Kalu i Rabiu - mieszali ległonistów aż miło i tacy zawodnicy mogliby się Wiśle przydać
www.hattrick.org
marpil
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marpil
Znajdź inne posty napisane przez marpil