siemstein napisał(a):

|
Proponuję zamknąć ten temat, dopóki nie będziemy mieli prezesa. Który normalny piłkarz przyjdzie do klubu bez jakiegokolwiek długofalowego planu?
|
Zapytaj tych co szli do Groclinu/ KSP pod wodzą JW.
Brak prezesa piłkarzy obchodzi tyle, co zeszłoroczny śnieg. Kasa ma się zgadzać i tyle.