Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75139
Stary 27.07.2016, 20:28
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Proponuję zamknąć ten temat, dopóki nie będziemy mieli prezesa. Który normalny piłkarz przyjdzie do klubu bez jakiegokolwiek długofalowego planu?
Zapytaj tych co szli do Groclinu/ KSP pod wodzą JW.

Brak prezesa piłkarzy obchodzi tyle, co zeszłoroczny śnieg. Kasa ma się zgadzać i tyle.
Odpowiedz cytując