Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
fran23
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
75137
27.07.2016, 18:47
Jay jay
napisał(a):
Na swiderskiego i frankowskiego z jagi Wisle stac?
Na Frankowskiego pewnie stać, tylko że to jeden z najsłabszych piłkarzy ligi :(
fran23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fran23
Znajdź inne posty napisane przez fran23