Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 27.07.2016, 18:28
W tej lidze nie ma zespołu, którego nie bylibyśmy w stanie ogolić... tak samo nie ma zespołu, który nie byłby w stanie ogolić nas.


Dlatego liczę na 3 punkty. Jak zwykle. Każdy inny rezultat uznam za porażkę. Wszak lepiej raz wygrać i raz przegrać niż jak za Kazka remisować.
Odpowiedz cytując