|
W tej lidze nie ma zespołu, którego nie bylibyśmy w stanie ogolić... tak samo nie ma zespołu, który nie byłby w stanie ogolić nas.
Dlatego liczę na 3 punkty. Jak zwykle. Każdy inny rezultat uznam za porażkę. Wszak lepiej raz wygrać i raz przegrać niż jak za Kazka remisować.
|