Machor303 napisał(a):

nic dodać, nic ująć
aczkolwiek jakieś doświadczenie nam (klubowi) zostało
|
Chyba w rotacji na stanowisku prezesa i trenera. Jedno co wiek z całą pewnością to szansa na sprzedaż Wisły wynosi 50%.
Ad1. Jako, że już otrzymałem pytanie skąd wiem o tych 50% już spieszę z wyjaśnieniem swojego stanowiska. 50% wynosi szansa na sprzedaż Wisły. Wisła na 50% również nie zostanie sprzedana. Tak więc to obecnie jedyny pewnik, wobec tego co przedstawią informatorzy.