Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2105
Stary 27.07.2016, 14:41
Machor303 napisał(a):Wyświetl post
nic dodać, nic ująć
aczkolwiek jakieś doświadczenie nam (klubowi) zostało
Chyba w rotacji na stanowisku prezesa i trenera. Jedno co wiek z całą pewnością to szansa na sprzedaż Wisły wynosi 50%.


Ad1. Jako, że już otrzymałem pytanie skąd wiem o tych 50% już spieszę z wyjaśnieniem swojego stanowiska. 50% wynosi szansa na sprzedaż Wisły. Wisła na 50% również nie zostanie sprzedana. Tak więc to obecnie jedyny pewnik, wobec tego co przedstawią informatorzy.
Powód: Dopisek
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 27.07.2016 o godz. 17:16.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując