Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 27.07.2016, 12:22
Lechii też się palą tyłki, bo przecież były szumne zapowiedzi o walce o mistrzostwo, a gra wygląda jak wygląda. Więc to nie będzie łątwy mecz, bez względu na to co do tej pory pokazywali gdańszczanie. Na pewno nasz skład z poprzednich meczów będzie miał problemy, więc czas przemeblować linię obrony, jeśli chcemy zapunktować.
Odpowiedz cytując