|
Lechii też się palą tyłki, bo przecież były szumne zapowiedzi o walce o mistrzostwo, a gra wygląda jak wygląda. Więc to nie będzie łątwy mecz, bez względu na to co do tej pory pokazywali gdańszczanie. Na pewno nasz skład z poprzednich meczów będzie miał problemy, więc czas przemeblować linię obrony, jeśli chcemy zapunktować.
|