|
A po co Sołowowowi klub, jeżeli chciałby mieć reklamę na koszulkach czy stadionie, po prostu by ją wykupił za na pewno mniejsze pieniądze i bez ryzyka inwestorskiego.
Generalnie wszelkie doniesienia dotyczące sprzedaży akcji i zbliżającej się finalizacji rozmów w tej sprawie uważam za fakty medialne, czyli istniejące jedynie w mediach.
Podobnie jak rzucane na forach dane podmiotów zainteresowanych zakupem klubu.
Równie dobrze można napisać, że Cupiał dogadał się z Wojciechowskim na współfinansowanie klubu, podwyższono kapitał do ponad 70 mln zł, jednocześnie znacznie oddłużając klub, więc jak JW chce być współinwestorem, to podwyższamy kapitał np. o dalsze 30 mln zł, które wpływają bezpośrednio do klubu i jedziemy dalej.
Taka bajka przeze mnie wymyślona również ma rację bytu, chyba nawet większą niż bajki p. Kozioła o sprzedaży klubu za 14 mln zł i warunkach dotyczących gry w pucharach w ciągu 3 lat etc.
Prawda jest taka, że dokonując podwyższenia Cupiał za jednym zamachem odciążył klub a jednocześnie księgowo odciążył Telefonikę, która pozbyła się nieściągalnej wierzytelności w wysokości ponad 60 mln zł.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|