Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 27.07.2016, 11:39
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
W sumie odnośnie ustawienia 3-5-2 to wyglądałoby ono bardzo przyzwoicie, gdyby grali Ci co powinni grać - czyli Guzmics - Głowacki - Sadlok w obronie w środku pola 3 środkowych pomocników Mączyński, Popović i Brlek, na skrzydłach Małecki i Jović, w ataku Brożek z Ondraszkiem. Na wejście Pietrzak, Bartosz, Drzazga.
Dariusz proszę zastosuj się do wskazówek
Odpowiedz cytując