funkykoval napisał(a):

|
W sumie odnośnie ustawienia 3-5-2 to wyglądałoby ono bardzo przyzwoicie, gdyby grali Ci co powinni grać - czyli Guzmics - Głowacki - Sadlok w obronie w środku pola 3 środkowych pomocników Mączyński, Popović i Brlek, na skrzydłach Małecki i Jović, w ataku Brożek z Ondraszkiem. Na wejście Pietrzak, Bartosz, Drzazga.
|
Dariusz proszę zastosuj się do wskazówek
