|
Wszystko będze zależało od tego ,czy zagramy tak jak w pierwszej połowie,czy tak jak w drugiej połowie w Gdyni i czy na bramce będzie stał Misiek ?
Albo będzie dobrze ,albo będzie żle, piłka jest okrągła a ...........,,
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|