WISŁAZWE napisał(a):

Moim zdaniem Lechia nie jest przygotowana do sezonu. Wyglądają na ociężałych, zawodnikom piłka odskakuje od nogi, nie ma świeżości. To takie moje odczucia po spotkaniu z Górnikiem Łęczna, który miałem "przyjemność" oglądać w pełnym wymiarze. Pomysłu na grę też nie zauważyłem w tym spotkaniu, prawie cały mecz grali z przewagą jednego zawodnika, a momentami wydawało się, że to gracz Lechii został ukarany czerwoną kartką.
Oczywiście personalnie skład przedstawia się o niebo lepiej niż nasz, więc na papierze faworytem będą gdańszczanie. Personalia jednak nie grają.
Tak zostało wspomniane wyżej, mądrze taktycznie, w najsilniejszym składzie i jesteśmy w stanie wywieźć korzystny rezultat z Gdańska.
|
tylko, że sam wiesz że optymalny skład będzie trudny do osiągnięcia z uwagi na toczące się rozmowy transferowe z Mąką i Guzmicsem.. także nie wygląda to dobrze... dodatkowo trener foruje ten beznadziejny styl 3 5 2 do którego najzwyczajniej w świecie nie mamy wykonawców... biorąc pod uwagę potencjał jaki mamy to najlepsze jest rozwiązanie 4 4 2.... ale czy trener się wreszcie opamięta?