Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 27.07.2016, 10:49
Ja oglądałem mecz Lechii z Wisłą Płock, również malutko pokazali. Statyczni Chrapek, Krasić i Wolski, elektryczny Wawrzyniak, chaotyczny Peszko. Kiedyś muszą odpalić, za mocna kadra, ale czy już w sobotę?
Odpowiedz cytując