tomasz_19 napisał(a):

|
jeżeli porównamy potencjał Arki ( do której też mieliśmy jechać po pewne 3 pkt) do Lechii to na pewno nie wygląda to optymistycznie... oby tylko nie odpalili w meczu z nami bo może się skończyć 6 0... ale mam oczywiście nadzieje, że coś ugramy...
|
Moim zdaniem Lechia nie jest przygotowana do sezonu. Wyglądają na ociężałych, zawodnikom piłka odskakuje od nogi, nie ma świeżości. To takie moje odczucia po spotkaniu z Górnikiem Łęczna, który miałem "przyjemność" oglądać w pełnym wymiarze. Pomysłu na grę też nie zauważyłem w tym spotkaniu, prawie cały mecz grali z przewagą jednego zawodnika, a momentami wydawało się, że to gracz Lechii został ukarany czerwoną kartką.
Oczywiście personalnie skład przedstawia się o niebo lepiej niż nasz, więc na papierze faworytem będą gdańszczanie. Personalia jednak nie grają.
Tak zostało wspomniane wyżej, mądrze taktycznie, w najsilniejszym składzie i jesteśmy w stanie wywieźć korzystny rezultat z Gdańska.