Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 27.07.2016, 10:31
szprotson napisał(a):Wyświetl post
no tak, Lechia teraz u siebie gra bardzo dobrze.
Owszem. Teraz w aktualnym sezonie u siebie grali aż w sumie zero razy, wiec masz racje, Lechia gra u siebie bardzo dobrze. Ostani mecz u siebie to 11 maja i wygrana z Legią 2-0...

Jak ktoś oglądał 2 ostatnie kolejki to wie ze Lechia jest jednym z najsłabszych zespołów. Grają na udo, trener wyglada na dyletanta patrzac na ich taktyke i zachowania na boisku.

Jak wyjdziemy mądrze taktycznie to mozemy ich ograć, tak najłatwiej pokonać zlepek gwiazd.

jeżeli porównamy potencjał Arki ( do której też mieliśmy jechać po pewne 3 pkt) do Lechii to na pewno nie wygląda to optymistycznie... oby tylko nie odpalili w meczu z nami bo może się skończyć 6 0... ale mam oczywiście nadzieje, że coś ugramy...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując