szprotson napisał(a):

no tak, Lechia teraz u siebie gra bardzo dobrze.
Owszem. Teraz w aktualnym sezonie u siebie grali aż w sumie zero razy, wiec masz racje, Lechia gra u siebie bardzo dobrze. Ostani mecz u siebie to 11 maja i wygrana z Legią 2-0...
Jak ktoś oglądał 2 ostatnie kolejki to wie ze Lechia jest jednym z najsłabszych zespołów. Grają na udo, trener wyglada na dyletanta patrzac na ich taktyke i zachowania na boisku.
Jak wyjdziemy mądrze taktycznie to mozemy ich ograć, tak najłatwiej pokonać zlepek gwiazd.
|
jeżeli porównamy potencjał Arki ( do której też mieliśmy jechać po pewne 3 pkt) do Lechii to na pewno nie wygląda to optymistycznie... oby tylko nie odpalili w meczu z nami bo może się skończyć 6 0... ale mam oczywiście nadzieje, że coś ugramy...