Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.07.2016, 09:03
no tak, Lechia teraz u siebie gra bardzo dobrze.
Owszem. Teraz w aktualnym sezonie u siebie grali aż w sumie zero razy, wiec masz racje, Lechia gra u siebie bardzo dobrze. Ostani mecz u siebie to 11 maja i wygrana z Legią 2-0...

Jak ktoś oglądał 2 ostatnie kolejki to wie ze Lechia jest jednym z najsłabszych zespołów. Grają na udo, trener wyglada na dyletanta patrzac na ich taktyke i zachowania na boisku.

Jak wyjdziemy mądrze taktycznie to mozemy ich ograć, tak najłatwiej pokonać zlepek gwiazd.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując