|
będzie ciężko... biorąc pod uwagę to jaką padakę ostatnio gramy i że tracimy mnóstwo bramek, dodatkowo Lechia u siebie teraz gra bardzo dobrze.... to Moskalowy remis biorę w ciemno...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|